פרויקטים רבים מתחילים רק לאחר תהליך מכרז. לשם כך נדרשים הארגונים לכתוב מענים למכרזים ולבקשות להצעות מחיר בזמני תגובה מהירים ביותר, ולהצליח ביצירת מענה אשר יבטיח הן ציון איכות גבוה והן תג מחיר זוכה. הצעה טובה היא זו המייצרת אצל הלקוח תחושת ביטחון, שהמציע מבין את הפרויקט ויצליח בו בזמן ובתקציב המובטחים.

בכדי לייצר תחושה זו אצל הלקוח, חייב המציע לבצע תכנון כמעט מלא של הפרויקט עוד בשלב ההצעה. אורנטק מסייעת ללקוחותיה בכתיבת הצעות על ידי תכנון הפרויקט וכתיבת חלקים נרחבים מההצעה, ובמיוחד כתיבת הפרקים הניהוליים.

תמחור הפרויקט, ללא ספק מרכיב קריטי בקביעת תג המחיר שיוצע, מבוצע באמצעות מודלי עלות מתקדמים שאורנטק מספקת ללקוחותיה, ובאמצעות כלי ה – WBSR המשמש לתמחור מדויק של חבילות העבודה המרכיבות את הפרויקט.

לארגונים הנדרשים לענות על מכרזים רבים בתדירות גבוהה ממליצה אורנטק על הקמת "מרכז הצעות" (Bid Center). זהו גוף בחברה האחראי על הוצאת כל ההצעות של הארגון, ובכך מייעל מאוד את תהליך כתיבת ההצעות, מבטיח שימוש יעיל בחומרים קיימים, מקצר את זמן המענה ומשפר מאוד את סיכויי הזכייה. אורנטק מקימה עבור לקוחותיה מרכזי הצעות, מטמיעה את השיטות, הכלים והתבניות הנדרשות ומאיישת את המרכז על פי דרישות הלקוח.

למידע אודות הפתרון המתאים לכם חייגו 03-3004747 או השאירו הודעה