קורס סקראם מאסטר מוסמך – LAI-SM Certified Scrum Master

סקראם הינה אחת ממסגרות העבודה האג'יליות המובילות. קורס זה מעניק לתלמידים היכרות עם סקראם, כולל, בעלי תפקידים, שגרות ותוצרים. סקראם מאסטרים מוסמכים מטעם הLAI מסוגלים להשתמש בסקראם בארגוניהם, להוביל ולתמוך בטרנספורמציה האג'ילית ולחוות הצלחה, ללא קשר ישיר לתפקידם בארגון.

מיועד ל – ראשי צוותי פיתוח, מפתחים, בודקי תכנה, מנתחי מערכות, מנהלי פרויקטים.

 

 

קורס בעל מוצר מוסמך – LAI-APO Certified Agile Product Owner

קורס זה מעניק לתלמידים היכרות עם אג'ייל וסקראם, מנקודת מבט של בעל תפקיד בעל מוצר Product Owner. בעלי מוצר מוסמכים מטעם מכון הלין אג'ייל  שולטים ביכולות הליבה של עבודה עם לקוחות, בעלי עניין וצוות הפיתוח, וכמו כן הגדרת חזון המוצר, ניהול תהליכי תכנון וחיזוי, ושיתוף פעולה עם צוותי הפיתוח כדי לסייע להם בבניית הפתרון הנכון.

מיועד ל – מנהלי מוצר, מנהלי פרויקטים, מנתחי מערכות ומגדירי דרישות.

 

 

קורס מנתח עסקי אג'ילי מוסמך – LAI-ABA Agile Business Analyst

הדרכה לניתוח מערכת עסקי בסביב אג'ילית לעומת ניתוח מערכת מסורתי. מבוסס על התוספת לגוף הידע בניתוח עסקי BABOK גרסה 2.0 שהופקה בשיתוף פעולה בין IIBA וה Agile Alliance. הקורס מציג מספר טכניקות שעומדות בקנה אחד עם הגישה האג'ילית.

מיועד ל- מנתחי מערכות, מגדירי דרישות.

 

 

קורס מאמן אג'ייל מוסמך – LAI-CAC Cetified Agile Coach

קורס מתקדם המלמד כיצד לרתום את החשיבה האג'ילית להשגת שיפור מתמיד בצוותים אותם הוא מאמן, מלמד, מדריך ומנחה. הקורס מקיף את המיומנויות המפורטות במסגרת היכולות למאמן אג'ייל. הקורס מתמקד גם באימון מקצועי וגם באימון אג'ייל.

מיועד ל – לסקראם מאסטרים מנוסים, בעלי מוצר, מובילי אג'ייל בארגונים.

 

 

קורס מאמן אג'ייל מוסמך בארגון אנטרפרייז – LAI-EAC Enterprise Agile Coach

הקורס מכסה מגוון רחב של מיומנויות המפורטות ב"מסגרת היכולות של מאמן האג'ייל בארגון אנטרפרייז", כולל אימון אג'ייל, אימון מקצועי, אימון ארגוני ואימון בכירים. קורס מתקדם ביותר הנועד למובילי אג'ייל ומובילי טרנספורמציות אג'יליות בארגונים גדולים. יועצים ארגוניים ומאמני אג'ייל בכירים.

 

 

 

משך הקורסים המקצועיים 2.5 ימים ומשך קורסי המאמנים 3.5 ימים.

הקורסים כוללים חוברת עבודה ללומדים וניתן להעביר אותם באופן מקוון או בכיתה.

רישיון ותעודת הסמכה כלולים. ניתן להעמיק את הידע ע"י למידת מספר קורסים.

לעובדים בארגונים קיימים מומלץ להוסיף חבילת ליווי פרטנית או צוותית, כדי להטמיע את החומר הנלמד בארגון בפועל בעזרת מאמן מנוסה.
ההסמכות בעלות תוקף בלתי מוגבל ואין צורך לחדשן. אין מבחן וההסמכה ניתנן ע"פ שיקול דעתו של המאמן והנוכחות ושיתוף הפעולה של הלומד במהלך הקורס. נוכחות מלאה נדרשת!

 

מעביר הקורסים:

אמיר וינצ'י – מאמן אג'ייל בארגוני אנטרפרייז ומדריך מוסמך מטעם מכון לין אג'ייל