הטמעת מערכות ניהול פורטפוליו ופרויקטים

אורנטק הטמיעה עד היום למעלה מ–50 מערכות EPM/PPM בארגונים שונים. מקטנים מאוד המונים מספר עשרות של עובדים, ועד ארגוני ענק של עשרות אלפי עובדים.

הקמה ואיוש של PMO

ארגונים מוטי פרויקטים נוטים יותר ויותר להקים לעצמם משרד ניהול פרויקטים (PMO) בו מתרכז הידע המתודולוגי בנושא ניהול פרויקטים בחברה.

הכנת הצעות ומענה למכרזים

פרויקטים רבים מתחילים רק לאחר תהליך מכרז. לשם כך נדרשים הארגונים לכתוב מענים למכרזים ולבקשות להצעות מחיר בזמני תגובה מהירים ביותר, ולהצליח ביצירת מענה אשר יבטיח הן ציון איכות גבוה והן תג מחיר זוכה.

PI – Project Intelligence

השימוש בכלי בינה עסקית (BI) בסביבת ניהול פרויקטים נקרא באורנטק PI. לקוחות אורנטק מנהלים בו זמנית בין עשרות לאלף פלוס פרויקטים.

פיתוח ויישום טכנולוגי

עולם ניהול הפרויקטים היה נהדר אם ניתן היה לרכוש וליישם כלי מדף לכל צרכי הארגון. אבל אין כאלו. לאורנטק היכולת שפותחה במשך שנים רבות לפתח את הפתרון המתאים לארגון שלך.

משחוק

שימוש בטכניקות משחוק (Gamification) משפר מאוד את סיכויי ההצלחה של הטמעת שיטות, תהליכים ומערכות לניהול פרויקטים ופורטפוליו בארגון.

יעוץ מתודולוגי ויישומי מעולם ניהול הפרויקטים

אורנטק תתאים לך את המתודולוגיה המתאימה לך. אין מתודולוגיה טובה ו/או נכונה. יש כזו שמתאימה לארגון וכזו שלא כל כך.

מיקור חוץ

אין ספק שהמרכיב החשוב ביותר בהצלחת מיקור חוץ הוא איכות היועצים. מערכת המיון וההדרכה של אורנטק מבטיחה את הצבתם של היועצים הטובים ביותר והמתאימים ביותר למשימה.

הדרכות

חלק בלתי נפרד מהצלחת השינוי המתלווה להטמעת שיטות חדשות לניהול פרויקטים בארגון הנו ההדרכות. אורנטק מציעה ללקוחותיה מגוון קורסים.